



1 136,25 ₴
909 ₴
Банки для сипучих продуктів у наборі з 3 штук – скляні ємності для зручного зберігання з ложками, що представлені на металевій підставці. Герметична кришка збереже свіжість продуктів і запобігає попаданню вологи та комах.
Ложка в комплекті дозволяє зручно набирати необхідну кількість продукту. Металева підставка забезпечує зручне зберігання банок на столі чи полиці. Банки можна мити в посудомийній машині для легкого чищення.
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Колір | Золотистий |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Матеріал | Скло |
| Тип | Набір банок |
| Ширина | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |