





1 761,25 ₴
1 409 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Підсвічування чайника | Ні |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Тривале кип'ятіння | Ні |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |