

598,75 ₴
479 ₴
Набір склянок, 6 шт., 250 мл — це стильне та практичне рішення для сервірування напоїв. Виготовлені з товстого скла, вони надають елегантності та роблять подавання естетичнішим. Ідеально підходять для води, соків, лимонадів, коктейлів, а також десертів у склянках.
Товсте скло забезпечує міцність, стійкість до подряпин і довговічність. Зручні розміри роблять склянки комфортними у використанні. Склянки чудово впишуться як у повсякденне, так і у святкове сервірування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Верхній діаметр | 70 мм |
| Висота | 85 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 50 мм |
| Об`єм | 250 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип склянки | Низький |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |