

461,25 ₴
369 ₴
Набір квадратних склянок зі потовщеного скла поєднує в собі сучасний дизайн, практичність і довговічність. Їх рельєфна поверхня надає оригінальний зовнішній вигляд і запобігає ковзанню, забезпечуючи зручне утримання в руці. Прозоре скло підкреслює колір напоїв, роблячи подавання води, соку або коктейлів особливо привабливим.
Набір із 6 склянок стане практичним рішенням для дому, офісу або кафе. Він гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр і підійде як для повсякденного використання, так і для сервірування святкового столу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Верхній діаметр | 70 мм |
| Висота | 80 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 60 мм |
| Об`єм | 250 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип склянки | Низький |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |