


798,75 ₴
639 ₴
Порцелянове сервірувальне блюдо — це витончене рішення для гарної подачі закусок, десертів та основних страв. Білосніжна поверхня з хвилястим краєм і золотистою окантовкою надає сервіруванню витонченість і гармонійно вписується в будь-який інтер'єр кухні або святкового столу.
Така сервірувальне блюдо стане не тільки практичним помічником на кухні, але і стильною прикрасою вашого столу. Воно підкреслить смак приготованих страв і додасть родзинку в атмосферу будь-якого приймання їжі — від сімейної вечері до святкового банкету.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Багаторівнева | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Порцеляна |
| Наявність кришки | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Фігурна |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |