


586,25 ₴
469 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Висота стінок | 40 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Загальний об`єм форми | 1400 мл |
| Колір | Чорний |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Матеріал | Жароміцний фарфор |
| Призначення форми | Для риби, Для пирога, Для кексу, Для лазаньї, Для м'яса, Для птиці |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Овальна |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |