









5 051,25 ₴
4 041 ₴
Намет кемпінговий на 2-3 місця - це ідеальне рішення для тих, хто цінує комфорт та зручність під час відпочинку на природі. Намет на двох стане чудовим вибором для сімейного кемпінгу, піших походів, велосипедних подорожей, фестивалів та інших подій.
Намет похідний виготовлений з водонепроникного матеріалу - оксфорд 210D. Матеріал має високу міцність на розрив. Намет для відпочинку на природі комплектується зручною сумкою чохлом для транспортування та легко та швидко встановлюється та збирається. Вона має просту конструкцію, яка не потребує особливих знань та навичок для її використання. Для складання намету слід використовувати автоматичний стрижень зі скловолокна та дуги.
За допомогою металевих цвяхів та мотузок із набору наметів можна зафіксувати на землі на випадок сильного вітру. Тент намету забезпечує захист від дощу та сонця. У наметі передбачені москітні сітки на вході та вікнах. Вони сприяють циркуляції повітря та не пускають комах усередину. Вікна та вхід закриваються на блискавку.
Зверніть увагу
Очищення намету від забруднень після використання - важливий аспект, який безпосередньо впливає на термін та якість його служби.
Купити двомісний намет за доступною ціною можна з доставкою по всій Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lugi |
| Страна производитель | Китай |
| Окна вентиляции | 2 |
| Каркас палатки/тента | Внешний |
| Цвет | Хаки |
| Количество входов | 2 |
| Количество комнат | 1 |
| Количество спальных мест | 2 |
| Количество слоев | Однослойная |
| Особенности палатки/тента | Навес, Антимоскитная сетка, Водоотталкивающая пропитка, Внутренние карманы, Вентиляционные окна |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка автомат |
| Форма | Полусфера |
| Вес | |
| Вес | 3.5 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 130 см |
| Длина | 240 см |
| Ширина | 210 см |
| Размер в упаковке | |
| Высота в упаковке | 20 см |
| Длина в упаковке | 75 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фиберглас |
| Диаметр | 7.9 мм |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Оксфорд |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | Обмен/возврат товара в течение 14 дней |