




2 686,25 ₴
2 149 ₴
Порцелянова мармітниця об’ємом 2 л створена для сервірування гарячих страв із підтриманням їх температури. Вона ідеально підходить для подачі гарнірів, соусів або запіканок, а прямокутна форма дозволяє зручно розмістити її на столі. Кришка допомагає зберігати тепло та підтримує охайний вигляд страви.
Модель оснащена металевою підставкою з місцем для двох свічок, які забезпечать делікатний та рівномірний підігрів. Такий формат не потребує електрики та підходить як для домашнього використання, так і для святкових подій. Компактні розміри дозволяють економити простір під час сервірування.
Поєднання порцелянової чаші та металевої підставки робить виріб зручним у повсякденному використанні. Мармітниця легко миється, зберігає свій вигляд і підходить для багаторазового застосування, допомагаючи довше підтримувати страви теплими.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Марміт |
| Джерело живлення | Електрика |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ємностей | 1 |
| Матеріал | Порцеляна |
| Матеріал кришки | Скло |
| Об`єм | 2 л |
| Призначення | Для перших страв |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Для дому, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Тип кришки | Знімна |
| Форм-фактор | Переносний |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 225 мм |