




1 173,75 ₴
939 ₴
Прямокутне фарфорове блюдо на витонченій металевій підставці вирізняється вишуканим декоративним оформленням. Особливого шарму додають ручки у вигляді квітів калли з золотистими акцентами, які роблять сервірування стильним і запам’ятовуваним.
Блюдо виготовлене з білого фарфору з гладкою щільною поверхнею, що не вбирає запахи та стійка до температурних впливів. Металева підставка має зносостійке покриття, забезпечує стабільність і зручність під час перенесення страв.
Підставка оснащена ніжками, які піднімають блюдо над поверхнею столу, захищаючи його від перегріву та можливих пошкоджень. Вузька витягнута форма ідеально підходить для подачі ролів, канапе, десертів, сирних та м’ясних нарізок.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Багаторівнева | Ні |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Порцеляна |
| Наявність кришки | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 мм |