







1 711,25 ₴
1 369 ₴
Повербанк Smart X ємністю 5000 mAh з бездротовою зарядкою — відмінний вибір для тих хто цінує комфорт і зручність. Пристрій відрізняється компактними розмірами, не займає багато місця в кишені або сумці і дозволить забути про дроти та інші незручності під час заряджання.
Характеристики:
Особливості:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Швидка зарядка, Бездротова зарядка |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1.5 мм |
| Довжина | 9.5 мм |
| Ширина | 6 мм |