





698,75 ₴
531,05 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 30 см |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь + ABS |
| Тип | Занурювальний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Споживана потужність | 25 Вт |