



2 973,75 ₴
2 379 ₴
Велика емальована ємність з кришкою - це ідеальний вибір для кухні, що поєднує неперевершену якість та вишуканий дизайн. Ця миска є максимально функціональною та універсальною для приготування різноманітних страв. Емальоване покриття не тільки захищає від корозії та подряпин, але й робить її придатними для будь-якої плити, включаючи індукційні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в духовці | Немає |
| Висота миски | 16 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина миски | 29 см |
| Диаметр миски | 29 см |
| Кришка | Є |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Матеріал кришки | Емаль |
| Об'єм | 5.5 л |
| Тип посуду | Миска |
| Ширина миски | 29 см |