




473,75 ₴
379 ₴
Кругла глибока тарілка з кераміки підходить для подачі перших страв. Вишуканий дизайн та висока якість матеріалу роблять цю тарілку чудовим доповненням до Вашого сервірування. Тарілка ідеально підходить для сервірування супів.
Тарілка відрізняється високою міцністю та стійкістю до подряпин, що забезпечує тривалий термін служби. Крім того, вона легко миється, що робить її ідеальним вибором для щоденного використання вдома чи ресторані.
Тарілка ідеально підходить для подачі різноманітних страв завдяки своєму універсальному розміру. Купити тарілку можна з доставкою по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Країна виробник | Китай |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Довжина | 175 мм |
| Діаметр | 175 мм |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Сірий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 500 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип тарілки | Глибока |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |