









13 823,75 ₴
11 059 ₴
Зустрічайте ваш надійний, теплий прихисток для зимових пригод — 3-місний утеплений намет "Куб". Це не просто укриття, а справжня мобільна база, створена для того, щоб зробити зимову риболовлю чи відпочинок на природі максимально комфортним, незважаючи на погоду.
Завдяки своїй кубічній формі та вражаючій внутрішній висоті (205 см), намет забезпечує неймовірний простір. Ви можете вільно стояти на повний зріст і комфортно розміститися всередині компанією з 3-х осіб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Колір | Чорний |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Експедиційні |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Куб |
| Вага | |
| Вага | 13.5 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 210 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 210 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 35 см |
| Длина в упаковке | 155 см |
| Ширина в упаковке | 35 см |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |