









686,25 ₴
549 ₴
Фарфорова форма для запікання створена для тих, хто цінує зручність та красу на кухні. Її стильне оформлення з ніжним рослинним орнаментом робить подачу страв особливо ефектною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Висота стінок | 50 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Загальний об`єм форми | 1300 мл |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Порцеляна |
| Призначення форми | Для риби, Для пирога, Для лазаньї, Для м'яса, Для птиці |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Ширина | 170 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |