





1 111,25 ₴
889 ₴
Ця елегантна менажниця створена для красивої та зручної подачі закусок, фруктів, горіхів або десертів. Поєднання білосніжної порцеляни з золотим декором і витонченою ручкою з кристалом надає виробу святкового та благородного вигляду, який прикрасить будь-який стіл.
Завдяки трьом окремим секціям ви можете естетично розмістити різні види частувань в одному посуді, зберігаючи порядок і гармонійний вигляд сервірування. Така конструкція робить менажницю не лише декоративною, а й максимально практичною у використанні.
Виріб чудово підходить як для повсякденного використання, так і для святкових подій. Він додає столу витонченості, легко миється, стійкий у використанні та стане гарним подарунком для поціновувачів красивого сервірування.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Колір | Білий |
| Кришка | Немає |
| Кількість секцій | 3 |
| Кількість ярусів | 1 |
| Матеріал | Фаянс |
| Форма | Фігурна |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |