




1 086,25 ₴
869 ₴
Набір із трьох порцелянових банок із бамбуковими кришками — це практичне й елегантне рішення для зберігання чаю, кави, цукру та інших сипких продуктів. Завдяки продуманому дизайну він допомагає підтримувати лад і додає вишуканості кухонному простору.
Такий набір стане не тільки функціональним елементом кухні, але і стильним акцентом в інтер'єрі. Він ідеально підійде в подарунок поціновувачам затишку та ладу, додавши до повсякденного побуту нотку елегантності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Колір | Білий |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Матеріал | Порцеляна |
| Об`єм | 0.35 л |
| Тип | Набір банок |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 105 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |