


1 623,75 ₴
1 299 ₴
Порцеляновий марміт є не тільки практичним, але й естетично привабливим вибором для будь-якого столу, забезпечуючи зручність і стиль під час сервірування страв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.7 кг |
| Вид обладнання | Марміт |
| Джерело живлення | Сухе паливо |
| Колір корпусу | Зелений |
| Кількість ємностей | 1 |
| Матеріал | Порцеляна |
| Матеріал кришки | Скло |
| Об`єм | 1 л |
| Призначення | Для других страв |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Для дому, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Тип кришки | Знімна |
| Форм-фактор | Переносний |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |