









1 398,75 ₴
1 119 ₴
Випрямляч плойка для волосся VGR вирівняє волосся за лічені секунди. Завдяки гладкій поверхні з керамічним покриттям, пристрій швидко нагрівається, дбайливо впливає на волосся і рівномірно розподіляє тепло, зберігаючи його здоров'я та красу.
Цей пристрій можна використовувати як плойку для створення локонів і як випрямляч. Керамічні пластини, що забезпечують легке ковзання, захищають волосся від пошкоджень. Після випрямлення або створення локонів волосся буде блищати та на дотик стане більш шовковистим. Перевага керамічного покриття випрямляча в тому, що волосся від процедури випрямлення не електризується і не прилипає до одягу. Такий ефект досягається завдяки негативно зарядженим іонам, які утворюються під час роботи.
Плойка оснащена зручним індикатором температури, який дозволяє контролювати процес нагрівання та вибирати оптимальну температуру залежно від типу волосся.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вага | 0.4 кг |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Пластини для гофрування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 30 сек |
| Ширина пластин | 25 мм |