





536,25 ₴
429 ₴
Керамічна бульйонниця об'ємом 770 мл із пластиковою кришкою. Супниця прикрашена зображеннями свинки Пеппи, малюнок стійкий до миючого засобу та не стирається з часом. Пластикова кришка щільно прилягає до верхньої частини миски, допомагаючи зберегти блюдо теплим. Ця миска буде ідеальним вибором для сервірування гарячих бульйонів або локшини.
Посуд не окислює продукти, витримує високі температури та легко миється. Купити супницю можна з доставкою по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Висота | 80 мм |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Діаметр | 130 мм |
| Колір | Рожевий |
| Кришка | Є |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 770 мл |
| Призначення | Для бульйону, супу |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип ємності | Піала |
| Ширина | 140 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |