









1 398,75 ₴
1 119 ₴
Випрямляч плойка для волосся VGR вирівняє волосся за лічені секунди. Завдяки гладкій поверхні з керамічним покриттям, пристрій швидко нагрівається, дбайливо впливає на волосся і рівномірно розподіляє тепло, зберігаючи його здоров'я та красу.
Цей пристрій можна використовувати як плойку для створення локонів і як випрямляч. Керамічні пластини, що забезпечують легке ковзання, захищають волосся від пошкоджень. Після випрямлення або створення локонів волосся буде блищати та на дотик стане більш шовковистим. Перевага керамічного покриття випрямляча в тому, що волосся від процедури випрямлення не електризується і не прилипає до одягу. Такий ефект досягається завдяки негативно зарядженим іонам, які утворюються під час роботи.
Плойка оснащена зручним індикатором температури, який дозволяє контролювати процес нагрівання та вибирати оптимальну температуру залежно від типу волосся.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Вага | 0.3 кг |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Діаметр щипців | 26 мм |
| Затискач для фіксації | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Мінімальна температура нагріву | 150 град. |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Плоскі щипці | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Турмалінове покриття | Так |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 30 сек |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Щипці для завивки спіральної | Так |