


2 298,75 ₴
1 839 ₴
Представляємо вишуканий марміт, який створений для "вау-ефекту" на вашому святковому столі. Це ідеальне рішення для подачі гарячих страв, що поєднує в собі елегантність та практичність.
Конструкція складається з трьох частин:
Цей марміт ідеально підходить для подачі жульєну, рагу, запіканок або будь-яких інших гарячих закусок, перетворюючи звичайну вечерю на урочистий банкет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Марміт |
| Сфера використання | Для дому, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, HoReCa |
| Призначення | Для других страв |
| Форм-фактор | Переносний |
| Розташування | Настільне |
| Кількість ємностей | 1 |
| Форма | Овальна |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Порцеляна |
| Матеріал кришки | Скло |
| Тип кришки | Знімна |
| Матеріал виготовлення підставки | Сталь |
| Об`єм | 2 л |
| Вага | 3 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 70 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |